Scancube 360 Derece Ürün Fotoğrafı çekim studyosu
 

 

360 DERECE ÜRÜN FOTOĞRAFI (HAREKETLİ FOTOĞRAF) NEDİR ?

 

  360 derece ürün fotoğrafı yada başka bir deyişle Hareketli Fotoğraf, ürünü yada objeyi, internet üzerinde veya interaktif ortamlarda kullanıcının kontrolü altında 360 derece hareket ettirerek görmeye ve sergilemeye olanak sağlayan bir fotoğraf çeşididir.

   360 derece ürün fotoğrafları ile e-ticaret sitenizde ürünü mouse ile sağ-sol yönünde hareket ettirebilir, sitenizdeki görsel kalitesini artırabilirsiniz.

   Mouse ile fotoğrafın üzerinde istediğiniz yönde hareket ettirmeniz fotoğrafı hareketlendirmek için yeterlidir.

   Mouse ile fotoğrafın üzerine bir defa tıkladığınızda aktif olan zoom fonksiyonu ile ürünün tüm detaylarını müşterilerinize gösterebilirsiniz.
 
 √  Responsive web siteleri ile tam uyumludur.
 

HAREKETLİ FOTOĞRAF NE  İŞE YARAR ?

   Günümüzde tüketiciler, alışverişlerini internetten yapmakta veya satınalma kararını internette bulunan web siteleri üzerinden edindikleri bilgilerle vermektedirler.

   360 derece ürün fotoğrafları, eticaret sitelerinden satın alım yapan tüketicinin, satın alım yada ürün seçme aşamasında karar vermesine yardımcı olur.

   Hareketli fotoğraflar ile oluşturduğunuz web siteleri, müşterilerinizin, ürünleri daha iyi incelemesine olanak sağlamaktadır.

   e-ticaret yapın veya yapmayın, internet sitenizde sergilediğiniz 360 derece ürün fotoğrafları içerik kalitesinizi yükseltir.

   Hareketli fotoğraflar, web sitenize prestij katar. eticaret stienizdeki satışlarınızı artırır.