3 Boyutlu fotoğraf stidyonuz masanızda
 
.
--
.
    E-TİCARET PROFESYONELLERİNE ÖZEL DEMO GÜNLERİNE DAVETLİSİNİZ    
.
.

ScanCube Fotoğraf Çekim Stüdyoları, klasik ve 360° ürün fotoğraflarını, çok hızlı ve zahmetsiz olarak elde etmek ve çok hızlı bir şekilde e-ticaret sitenize yüklenmesi sağlamak için tasarlanmış fotoğraf çekim sistemidir. 

e-ticaret sektörü içinde yer alan yönetici, iş geliştirme uzmanı, fotoğrafçı, grafiker, web tasarım uzmanı v.b. gibi tüm e-ticaret profesyonellerinin, ScanCube Fotoğraf çekim sistemlerini incelemeleri ve sistemin yeteneklerini canlı olarak görmeleri için, 2-3-4 Şubat 2015  tarihlerinde, ofisimizde ve sadece e-ticaret profesyonellerine yönelik,   bire bir demo günleri düzenledik. İş yaşamının tüm profesyonelleri davetlidir.

Bu demo günlerinde, davetimize katılan e-ticaret profesyonellerine, ofisimizde özel zaman ayrılarak, 1 veya 1,5 saatlik zaman dilimi içinde sistem tanıtılıp, örnek fotoğraf çekimleri gerçekleştirilecektir. Örnek fotoğraf çekimi için yanınızda, en : 40 cm, derinlik : 40cm, yükseklik : 50 cm'yi geçmeyen ürünlerinizden getirebilirsiniz.

Konu ile ilgili 0.212.210 0510 telefondan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

      online randevu almak için tıklayınız.      
 
  Web siteniz veya broşürleriniz için fotoğrafları kendiniz çekin, 3 boyutlu ve hareketli fotoğraflarla etkileyici web siteleri oluşturun.
  HTML5, Flash ve Gif formatında 360 derece ürün fotoğrafları
  HTML5 standardında fotoğraflar ile mobil cihazlarda ürünlerinizi 360 derece fotoğraflar ile sergileyin.
  Yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı basılı malzemelerde kullanın. 
  Ürünlerinizin tüm detaylarını müşterilerinize gösterin. Müşteri memnuniyetini artırın.
  Kendi fotoğraf arşivinizi yaratın.Web sitenize daha fazla fotoğraf ve hareketli fotoğraf yerleştirin, müşterilerinizi etkileyin.
  E-ticaret sitenizdeki fotoğraflarınızı hareketlendirin, satışlarınızı arttırın.